• cs
  • ru
  • en
Partner: Vary.ru Lastminute

tel +420 353 586 703 phone +420 608 404 049; +420 777 331 143 email travel@lityrea.cz

Výherci naší ankety pro rok 2016 byli osloveni na svou e-mailovou adresu

Doplňkové služby

Lázeňská léčba

Naši klienti mají možnost lázeňské léčby prostřednictvím Alžbětiných lázní a.s. Karlovy Vary, na které vám poskytujeme slevu. Výběr procedur pak záleží jen na Vás.

Výlety

V případě, že v době pobytu u nás máte zájem o cestování a to nejen po ČR, ale i do zahraničí, jsou pro vás připraveny různé výlety – od půldenních až po několikadenní zahraniční. Můžete tak navštívit např. Prahu, Mariánské Lázně, Regensburg, Mnichov, Salcburk, Paříž.

Autopůjčovna

Prostřednictvím naší firmy vám zajistíme zapůjčení auta na blíže nespecifikovanou dobu.

Kola

Pokud byste rádi poznali okolí Karlových Varů blíže a rádi byste si zároveň i zasportovali, nabízíme našim klientům k zapůjčení horská kola s turistickou mapou Karlovarska.

Tenisové vybavení

Pro sportovně orientové klienty můžeme zajistit nejen tenisové kurty, trenéra, spoluhráče, ale také vám zapůjčíme tenisové vybavení.


Golfové vybavení

Na území Karlovarského kraje se nachází několik atraktivních golfových hřišť – např.. Karlovy Vary Olšová vrata, Karlovy Vary-Dvory, Cihelny, Sokolov, Hazlov, Luby, Teplá, Kynžvart. Rádi vám zapůjčíme golfové vybavení.


Internetové připojení

V každém našem apartmánu je pro naše klienty dostupné internetové připojení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.