• cs
  • ru
  • en
Partner: Vary.ru Lastminute

tel +420 353 586 703 phone +420 608 404 049; +420 777 331 143 email travel@lityrea.cz

Výherci naší ankety pro rok 2016 byli osloveni na svou e-mailovou adresu

Výlety

JEDNODENNÍ VÝLETY

Karlovy Vary

Prohlídka města mikrobusem – církev Petra a Pavla, hora Aberg, závod Moser, Japonská kamenná zahrada, apod.

''

Hrad Loket

Královský hrad ze 13.století, lovecký rajón českých králů. Svatošské skály – přírodní rezervace, lovecká restaurace.

''

Lázeňský trojúhelník

Františkovy Lázně – menší lázeňské město, založené císařem Františkem v roce 1793, se nachází 10 km od hranic. Cheb – dříve administrativní centrum sudetských Němců. Mariánské Lázně – moderní lázeňské město, restaurace Chodovar.

''

Praha historická

Prohlídka města – Praha stověžetá: pražský rad, chrám sv. Víta, Karlův most, Pařížská ulice, Staroměstské náměstí, Orloj.''


Praha večerní

Tříhodinová prohlídka Prahy a hodinová projížďka parníkem na Vltavě, představení hrající fontány se světelnými efekty a v letních měsících i s baletem.


''


Kutná Hora a Kostnice

Historické město se nachází hodinu jízdy od Prahy. Historie města začala již ve středověku, kdy se zde začalo těžit stříbro. Jednou z hlavních zajímavostí Kutné Hory je Kostel všech svatých s Kostnicí.''

Český Krumlov – zámek Hluboká

Perla jižních Čech, město ze XIII. Století pod záštitou UNESCA. Zámek Hlubová – negotický styl – pod záštitou UNESCA, sbírky historického nábytku, porcelánu, gobelínů.
''

Vídeň

Hlavní město hudebního světa. S průvodcem navštívíte chrám sv. Štepána, Operu, parky, fontány, Hofburg, Parlament, Radnice, Belveder, Schönbrun, památník Marie-Terezie

''


''

Mnichov

Hlavní město Bavorska, město přívětivé pro všechny druhy kultury s množstvím muzeí,galerií výtvarného umění, rodiště legendární BMW a švarcvaldského koláče a piva.''

Roterdam

Neobyčejně romantické, krásné a komfortní město, vyhlášený přístav. Domečky jako hračky, gotické kostely. Město, které si zachovalo statut císařského města, hradby s věžemi, krásná budova radnice. Stále jarmarky s množstvím rozličných suvenýrů.


''

Salcburk – rodiště J. W. Mozarta

Jedno z nejkrásnějších měst Rakouska. Pro jeho krásu a množství chrámů je často přirovnáván k Římu či Florencii. Návštěva domu, ve kterém se narodil W.A.Mozart, sady Mirabel, pevnost, krásy Alp, v roce 1997 byla stará část města vyhlášena UNESCEM jako centrum světové kultury. Letní hudební slavnosti.


''

Bamberk - Norinberg

Bamberk – „malé Benátky“ založeny v 10. Století, město pod ochranou UNESCA, město římských papežů, chrám, kde jsou uchovávány ostatky svatých, které mají léčebnou sílu. Francouzská kuchyně, uzené pivo. Dvě krásná města v jednom dni.


''

Norinberk

Leží v centrální části Bavorska, město s mnohými legendami, tradicemi a středověkými historickými památkami.


''

Regensburg

Jedna z architektonických perel starého Německa. Navštivte s námi město, jehož krásu opěvoval i samotný Goethe.


''

Zámky Bavorska - Ludvíka II. Bavorského

Zámek Neuschwanstein a zámek Hohenschwangau – pohádkový svět středověkých legend R. Wagnera.


''

Berlín

Autobusová a pěší prohlídka. Brandenburská brána, Divadlo, Berlínská zeď, Reichstag, aj.


''

Insbruck-svět Svarovského krystalů

Hlavní město Tyrolska, centrum zimních sportů, kde dokonale souzní krása vysoce kvalitního lyžařského střediska a náročnost jednoho z nejzajímavějších měst světa, počítaje k tomu ledovec Stubai. Olympijské město (zimní olympijské hry v r. 1964 a 1976).


''

Drážďany

Hlavní město Saska, zajímavosti a památky města s průvodcem, světově známá obrazárna, zbrojnice, Památník města.


''

Bamberk – perla Bavorska

Malé Benátky, založené v X. století. Město pod záštitou UNESCA město římských papežů, chrám, ve které jsou uloženy věci svatých, které mají léčebnou sílu, vynikající kuchyně a uzené pivo.


''

Duisburg

Hlavní město baroka na Mainu s dvoutisíciletou historií. Město bylo po staletí hlavním městem Franckého knížectví a rezidencí biskupů a knížat francké říše. Patří k světovému kulturnímu dědictví UNESCA.


''

Nákupy v Německu

Weiden, Hof, Chemnitz, Weiden, Marktrewitz, Selb


''

VÍCEDENNÍ VÝLETY

Bavorsko-rakouské Alpy-Wolfgansee, Königsee

Přírodní rezervace pod ochranou UNESCA , 2-ou hodinová procházka kolem jezera. Mnichov-hlavní město Bavorska. Salcburk-rodiště J.W.Mozarta. Jezero Wolfgansee – jedno z nejpopulárnějších míst Rakouska


''

Švýcarsko – Zürich, Bern, Lucern, Lichnštejnsko

Bodamské jezero, ostrov květin, Stein am thein, Rýnský vodopád, Curich, Bern, Interlaken, Luzern, Lichnštejnsko.

''

Paříž

Monmartr, Moulen Rouge, Grand opera,Invalidovna, Elisejské pole, Triumfální oblouk, Eifelova věž, Louvr, Notre-dam, Rodenovo muzeum, Versail, zámek Saboa, most Alexandra III., park Tylleri, La Défense a mnoho dalších. Odjezd z Paříže zpět ve 22.00hodin.


''

Země Beneluxu

Holandsko – Amsterdam, Belgie – Brusel, Luxenburk


''

Salcburg a Vídeň – hudební Rakousko

Salcgurk – rodiště J.W.Mozarta a město geniálního dirigenta 20.století Herberta von Karajana. Město klasické hudby, jedno z nejkrásnějších měst Evropy, letní rezidence rakouských císařů, v létě probíhají letní hudební slavnosti. Vídeň - hlavní město Rakouska a klasické hudby, v létě probíhají letní hudební slavnosti.


''

Romantické putování

Duisburg – první zprávy o toto městě jsou z 8.století. Rotenburg – neobyčejně krásné a romantické město.Zámek Neuschwanstein, který učaroval P.I. Čajkovskému a kde vznikla myšlenka baletu Labutí jezero. Zámek Hohenschwangau a Füssen – najdete je přímo na úpatí Alp.


''

Baden-Baden, Strasburg

Baden-Baden - proslavené mezinárodní lázně se svými blahodárnými termálními vřídly, letní rezidence Evropy. Strasburg – historicky hlavní město Alsaska, rozložené na francouzském území ; nachází se zde budovy evropského parlamentu, soudu, evropské komise


''

Vídeň

Hlavní město hudebního světa. V doprovodu průvodce navštívíte Chrám sv. Štepána, Operu, parky, fontány, památníky, Hofburg, Parlament, Radnice, Belveder, Schönbrun, památník Marie-Terezie.

Překrásný výlet, neobyčejné zážitky.


''

Mnichov a pohádkové zámky Ludvíka II.

Mnichov - hlavní město Bavorska, město velkých tradic, množstvím muzeí a galerií. Rodiště legendárních BMW. Zámek Neuschwanschtein a Hohenschwangau – pohádkový svět středověkých legend R. Wagnera, Labutího jezera P.I.Čajkovského. Nepopsatelně krásná krajina. Neobyčejné dojmy.

''

Itálie - Verona, Benátky

Verona - město Romea a Julie. Benátky – perla Itálie, město lagun, skládající se ze 117ostrovů, nespočetného množství kanálů, scénických mostů a překrásných paláců.


''

Milán

Hlavní město severní části Itálie, administrativní centrum Lombardie. Nejvýznamnější památkou je divadlo La Skala. Zámek Scorca – rezidence milánských vévodů. OUTLET na švýcarsko-italských hranicích-více než 200 světových značek s nízkými cenami.

''


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.