• cs
  • ru
  • en
Partner: Vary.ru Lastminute

tel +420 353 586 703 phone +420 608 404 049; +420 777 331 143 email travel@lityrea.cz

Výherci naší ankety pro rok 2016 byli osloveni na svou e-mailovou adresu

Františkovy Lázně

Světově proslulé Františkovy Lázně jsou součástí tzv. Lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské lázně a Františkovy Lázně v Západních Čechách. Město bylo budováno plánovitě, výsledkem je jedinečný architektonický celek, který doplňují parky a lesoparky o rozloze 250 ha.Vycházky v nich pro Vás budou nejen relaxací, ale hlavně cestou, jak se nejlépe ztotožnit s touto nádhernou lázeňskou atmosférou. Aktivně je využíváno 23 pramenů, jejichž teplota se pohybuje v rozmezí 8 až 13 °C. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů. Využíván je i zřídelní plyn, který používá se na léčbu ženských nemocí, chorob pohybového aparátu a při srdečních a cévních onemocněních.

''

'' Světově proslulé Františkovy Lázně jsou součástí tzv. Lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské lázně a Františkovy Lázně v Západních Čechách. Město bylo budováno plánovitě, výsledkem je jedinečný architektonický celek, který doplňují parky a lesoparky o rozloze 250 ha.Vycházky v nich pro Vás budou nejen relaxací, ale hlavně cestou, jak se nejlépe ztotožnit s touto nádhernou lázeňskou atmosférou. Aktivně je využíváno 23 pramenů, jejichž teplota se pohybuje v rozmezí 8 až 13 °C. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů. Využíván je i zřídelní plyn, který používá se na léčbu ženských nemocí, chorob pohybového aparátu a při srdečních a cévních onemocněních.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.